Product was successfully added to your shopping cart.

 0553 953 57 86

0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

3D Duvar posteri için duvar kağıdı seçenekleri

Duvar Kağıdı baskılarımızı yüksek çözünürlüklü özel resimler kullanarak dijital HP Latex* makinası ile baskı yapıyoruz.

Duvarınızın genişliğini ve yüksekliğini belirten net ölçülerine (duvarınızın eğri olması ihtimaline karşı) 3-6 cm ekleme yaparak siparişinizi veriniz.

Baskılarınız için size iki farklı duvar kağıdı seçeneği sunuyoruz;

 

Dokusuz Duvar Kağıdı (Standart):

 

Dokusuz duvar kağıdımızın üretim yeri Türkiye'dir, 190gr/m2 ağırlığında CE ve RAL onaylıdır.
Dokusuz duvar kağıdına baskı, 
Kağıdın tabanı elyaftır, bunun avantajı ise uygulanmasının daha kolay olmasıdır. Tutkalı duvara sürerek hızlı uygulanmasını ve bunun sonucunda ise yer sorununu ortadan kaldırır. Duvar kağıdını sökmek istediğiniz de duvar kağıdı yırtılmadan ve duvarınıza zarar vermeden kolayca sökülebilir.
Standart duvar kağıdının her bir parçası 108 cm genişliğinde olup yan yana parçalar desenler tutturulduktan sonra birbirine sıfır getirilip, numaralandırılmış olarak gönderilen duvar kağıdı parçaları numara sırasına göre uygulanır.

 

Dokulu Duvar Kağıdı (Premium):

 

Dokulu duvar kağıdının üretim yeri Türkiye olup %100 Türk markasıdır ve 250gr/m2 ağırlığındadır. Duvar kağıdının tabanı elyaf olup, yapıştırıcı duvara sürülerek uygulanır.
Premium duvar kağıdının her bir parçası 108 cm genişliğinde olup yan yana parçalar desenler tutturulduktan sonra birbirine sıfır getirilip, numaralandırılmış olarak gönderilen duvar kağıdı parçaları numara sırasına göre uygulanır.

 

Folyo (Kendinden Yapışkanlı Kağıt):

 

Folyo kağıdı kendinden yapışkanlıdır, bu kağıt ile mdf, ahşap, buzdolabı, duşakabin, dolap, masa gibi ürünlere uygulayabilirsiniz.
Kağıdın eni 125cm'dir, İthal bir üründür. 

 

* Su bazlı HP Latex mürekkep ile yapılan baskılar kokusuzdur.
  Hp Latex ile baskılar sağlıklıdır ve özel havalandırma gerektirmez. Bu sebeple baskılarımız da tehlike uyarı etiketleri, tehlikeli hava kirleticiler yoktur ve nikel içermez.