GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Bu beyan duvarkapla.com’ un gizlilik politikasını içerir. duvarkapla.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Üye tarafından belirtilen bilgiler (ad, soyad, e-posta, telefon vb. ) ile ödeme yapmak amacı ile bildirdiği bilgiler duvarkapla.com tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
duvarkapla.com bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Üyeye ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca duvarkapla.com tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Üyelik işlemleri esnasında duyuru servisine abone olan üyelerimize, bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon gönderilebilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle duvarkapla.com sunucularında saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

Ayrıca www.duvarkapla.com’da Let’s Encrypt Authority X3 teknolojisi kullanılmaktadır. Sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

duvarkapla.com üyelik iptal işleminiz için, duvarkapla.com’ a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Huliz İç Mekan Dekorasyon ve Tasarım San.Tic. A.Ş Oruçreis Mah. Vadi Cad. No:208 Esenler/İstanbul

Telefon: 0 850 346 57 86  E-mail: [email protected]